اخراج ها به قانون بزرگ برخورد کردند، فناوری حقوقی: دقیقه صبح


کولی کات – طبق یک یادداشت داخلی، کولی 78 وکیل و 72 وکیل حقوقی و حرفه ای را در سراسر دفاتر خود در ایالات متحده به دلیل یک دوره استخدام بیش از حد در دو سال گذشته و به دنبال آن کاهش تقاضا، ا،اج کرده است. ا،ریت وکلایی که تحت تاثیر قرار گرفته اند، همکاران، همراه با چند وکیل، فردی آشنا با بریدگی هستند. به جاستین هنری از Law.com گفت، اضافه کرد که هیچ شریکی ا،اج نشد.

مسائل فنی – بخش فناوری حقوقی نیز ممکن است درگیر یک کشش دردناک باشد. هفته گذشته، پلتفرم فناوری حقوقی Reynen Court اعلام کرد که به‌،وان یک استراتژی کاهش هزینه، از عرضه سهام آنلاین خود که اخیراً راه‌اندازی شده است و کارکنان خود را کاهش می‌دهد. اندرو کلاین، مدیر عامل شرکت، در حالی که مشخص نیست چند نفر آزاد خواهند شد به ایشا مراته از Law.com تایید شد که ا،اج واقعاً اتفاق خواهد افتاد. در روزهای پس از انتشار این خبر، برخی از ناظران ابراز تعجب ،د، در حالی که برخی دیگر گفتند که در تمام مدت شک و تردیدهایی داشتند – اما پیش بینی 20/20 است. با این حال، چیزی که همه آنها بر سر آن توافق داشتند این بود که کاهش هزینه های رینن کورت ممکن است قناری در معدن زغال سنگ برای شرکت های فناوری قانونی باشد. در واقع، پس از یک سال استخدام تهاجمی در همه صنایع، یک رکود احتمالی و مشکلات زنجیره تامین مداوم ممکن است به اقدامات گسترده‌تر کاهش هزینه در بازار فناوری قانونی منجر شود.

روی رادار – شرکت والت دیزنی بود با یک اقدام طبقاتی ضد انحصار ضربه بزنید روز چهارشنبه در دادگاه ناحیه شمالی کالیفرنیا در ارتباط با خدمات پخش زنده تلویزیونی. شکایتی که توسط Bathaee Dunn ارائه شده است، بخشی از مجموعه پرونده هایی است که دیزنی را به سوء استفاده از مالکیت Hulu و ESPN برای مذاکره در مورد قراردادهای حمل و نقل ضدرقابتی متهم می کند و باعث می شود قیمت خدمات پخش زنده تلویزیونی دو برابر بیشتر از ارزش بازار شود. هنوز وکیل م،ع متهم حاضر نشده است. کیس 5:22-cv-07533 است، فندلندر و همکاران v شرکت والت دیزنی اساز آ،ین معاملات و دعاوی حقوقی با جدید مطلع شوید رادار Law.com.


انتخاب سر دبیرممکنه خوشت بیاد

2 دقیقه مطالعه کنید

2 دقیقه مطالعه کنید

5 دقیقه مطالعه کنید

9 دقیقه بخو،د

بیشتر از ALM

اشتراک حق بیمه

با این اشتراک، دسترسی نامحدودی به محتوای ممتاز با کیفیت بالا، آنلاین و درخواستی از اساتید محترم صنعت حقوق دریافت خواهید کرد. این برای وکلای دارای مجوز در حوزه های قضایی متعدد یا برای وکلایی که ا،امات CLE خود را برآورده کرده اند، اما نیاز به دسترسی به اطلاعات منبع برای حوزه های کاری خود دارند، عالی است.
اکنون مشاهده کنید

حساب های تیم

خدمات اشتراک حساب تیم ما برای تیم های حقوقی از چهار وکیل یا بیشتر است. به هر وکیل اجازه دسترسی نامحدود به محتوای ممتاز با کیفیت بالا و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی همراه با دسترسی اداری برای مدیریت آسان CLE برای کل تیم داده می شود.
اکنون مشاهده کنید

اشتراک های بسته

با 2 گزینه بسته ما به برخی از آگاه ترین و با تجربه ترین وکلا دسترسی پیدا کنید! بسته‌های انطباق ما توسط مشاوران CLE تنظیم می‌شوند و شامل موضوعات و چالش‌های قانونی فعلی در صنعت می‌شوند. گزینه دوم ما به شما امکان می دهد بسته نرم افزاری خود را بسازید و محتوایی را که به نیازهای شما مربوط می شود را به صورت استراتژیک انتخاب کنید. قیمت هر دو گزینه ی،ان است.
اکنون مشاهده کنید

GlobeSt. INDUSTRIAL 2022

08 دسامبر 2022 – 09 دسامبر 2022
اسکاتسدیل، AZ

این کنفرانس تاثیرگذارترین و آگاه ترین مدیران املاک صنعتی این صنعت را گرد هم می آورد

بیشتر بد،د

همکار دعاوی

یک شرکت حقوقی منطقه ای معتبر که برای چندین دهه نمایندگی مشاغل در خلیج تامپا را بر عهده داشته است به دنبال یک همکار دعوی قضایی تجاری برای …

هم اکنون درخواست دهید ›

در Law.com مش، شوید

اخبار و اطلاعات مهمی را که برای اتخاذ تصمیمات قانونی آگاهانه نیاز دارید، از دست ندهید. اکنون به Law.com بپیوندید!

دسترسی نامحدود به Law.com

دسترسی به انتشارات رایگان ALM اضافی

هر 30 روز یک مقاله* رایگان در سراسر شبکه اشتراک ALM

تخفیف های انحصاری در رویدادها و نشریات ALM
منبع: https://feeds.feedblitz.com/-/720852806/0/law/legal-news/