اخراج ها قانون تعادل گودوین: دقیقه صبح را برجسته می کند


امتیاز شما را بررسی کنید – حداقل سه قاضی نسبت به ایجاد آزمونی که امتیاز وکیل-موکل را برای ارتباطاتی که هم هدف قانونی و هم هدف تجاری دارند، گسترش دهد، محتاط به نظر می رسید. Avalon Zoppo از Law.com گزارش می دهد. یک شرکت حقوقی که در مورد مسائل مالیاتی مشاوره می دهد از دادگاه عالی ایالات متحده می خواهد آزمایشی را اتخاذ کند که دادگاه ها را م،م می کند که بپرسند آیا هدف مهم یک سند ارائه مشاوره حقوقی است یا خیر، و اگر چنین است، آن را محرمانه تلقی کنند. اما قاضی النا کاگان، سونیا سوتومایور و کتانجی براون ،ون نگران بودند که این آزمایش بیش از حد گسترده باشد و بیشتر ارتباطات دو منظوره را مخفی نگه دارد. در حال حاضر، بسیاری از دادگاه‌ها از آزمون به اصطلاح هدف اولیه استفاده می‌کنند که در صورتی که ارتباط عمدتاً ماهیت قانونی داشته باشد، آنها را م،م به اعطای امتیاز وکیل-موکل می‌کند. کاگان گفت: «این یک درخواست بزرگ است، و این سؤالی است که به ویژه با ماهیت اساسی آنچه که امتیاز وکیل-موکل قرار است از آن محافظت کند، سازگار نیست.

روی رادار – HSN Inc.، HSNi، Inc. و سایر متهمان بودند روز دوشنبه با دعوای استخدامی مواجه شد در دادگاه منطقه شرقی پنسیلو،ا. این کت و شلوار توسط کوهن فاینمن LLC به نمایندگی از مارتینو کارتیه، میزبان و سفیر برند مو در HSN آورده شده است. این شکایت ادعا می کند که کارتیه به اشتباه به دلیل ادعاهای نادرست علیه او مبنی بر تماس فیزیکی ناخواسته با چندین عضو تیم و نشان دادن “نشانه هایی از مستی” فسخ شده است. هنوز وکیل برای متهمان حاضر نشده است. مورد 2:23-cv-00087 است، Cartier v. Qurate Retail Group, Inc. et al. اساز آ،ین معاملات و دعاوی حقوقی با جدید مطلع شوید رادار Law.com.


انتخاب سر دبیر

ممکنه خوشت بیاد

7 دقیقه بخو،د

5 دقیقه مطالعه کنید

4 دقیقه مطالعه کنید

2 دقیقه مطالعه کنید

بیشتر از ALM

اشتراک حق بیمه

با این اشتراک، دسترسی نامحدودی به محتوای ممتاز با کیفیت بالا، آنلاین و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی دریافت خواهید کرد. این برای وکلای دارای مجوز در حوزه های قضایی متعدد یا برای وکلایی که ا،امات CLE خود را برآورده کرده اند، اما نیاز به دسترسی به اطلاعات منابع برای حوزه های کاری خود دارند، عالی است.
اکنون مشاهده کنید

حساب های تیم

خدمات اشتراک حساب تیم ما برای تیم های حقوقی از چهار وکیل یا بیشتر است. به هر وکیل اجازه دسترسی نامحدود به محتوای ممتاز با کیفیت بالا و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی همراه با دسترسی اداری برای مدیریت آسان CLE برای کل تیم داده می شود.
اکنون مشاهده کنید

اشتراک های بسته

با 2 گزینه بسته ما به برخی از آگاه ترین و با تجربه ترین وکلا دسترسی پیدا کنید! بسته‌های انطباق ما توسط مشاوران CLE تنظیم می‌شوند و شامل موضوعات و چالش‌های قانونی فعلی در صنعت می‌شوند. گزینه دوم ما به شما امکان می دهد بسته نرم افزاری خود را بسازید و به صورت استراتژیک محتوایی را انتخاب کنید که به نیازهای شما مربوط می شود. قیمت هر دو گزینه ی،ان است.
اکنون مشاهده کنید

در Law.com مش، شوید

اخبار و اطلاعات مهمی را که برای اتخاذ تصمیمات قانونی آگاهانه نیاز دارید، از دست ندهید. اکنون به Law.com بپیوندید!

دسترسی نامحدود به Law.com

دسترسی به انتشارات رایگان ALM اضافی

هر 30 روز یک مقاله* رایگان در سراسر شبکه اشتراک ALM

تخفیف های انحصاری در رویدادها و نشریات ALM
منبع: https://feeds.feedblitz.com/-/723893729/0/law/legal-news/