به خانواده افسر کاپیتول که خودکشی کرد مزایای خط وظیفه اعطا شد


خانواده هاوارد سی. لیبنگود، افسر سابق پلیس کنگره ایالات متحده، اولین ادعای خود را بر اساس قانون حمایت از افسران ایمنی عمومی که اخیراً تصویب شده بود، برنده شدند. لیبنگود در روزهای پس از کار خودکشی کرد، زم، که شورشیان در 6 ژانویه به ساختمان کنگره یورش بردند.

این قانون بخشی از برنامه مزایای افسران ایمنی عمومی (PSOB) است که رئیس جمهور بایدن امضا کرد در ماه اوت به قانون تبدیل شد. این قانون تأثیر رویدادهای آسیب زا بر افسران ایمنی عمومی و سلامت روان آنها را به رسمیت می شناسد، که شامل بررسی ادعاهای مرگ افسر، و صدمات قابل توجه به دلیل خودکشی یا اقدام به خودکشی می شود.

در حوالی زمان تصویب قانون جدید، چهار افسر سابق پلیس کاپیتول خودکشی کرده بودند. جان ،ون برای نیوزویک گزارش داد.

پاتریک یوز گفت: «در حالی که هیچ مبلغی پول هاوی را به خانواده‌اش باز نمی‌گرداند، ادعای موفقیت‌آمیز آن‌ها گام مهمی در تأیید این موضوع است که خودکشی‌های مجری قانون با خدمات مرتبط هستند و باید به آن‌ها توجه کرد – مرگ‌های ناشی از وظیفه.» رئیس ملی نظم برادر پلیس، در یک بی،ه. خانواده هاوی همیشه بخشی از خانواده ما خواهند بود.

دفتر PSOB بیش از 1200 ادعایی را که هر ساله به نمایندگی از مقامات ایمنی عمومی معلول و کشته شده و خانواده های آنها ارسال می شود، بررسی می کند. بیش از 2.4 میلیارد دلار جایزه می دهد در مزایای فوت و از کارافتادگی از سال 1976.

خانواده لیبنگود در بی،ه ای گفت: “ما امیدواریم تغییرات در برنامه مزایای افسران ایمنی عمومی (PSOB) که به هاوی اجازه دریافت این ،وان را می دهد، به ،وان الگویی برای سایر نهادهایی باشد که مزایا و شناسایی مشابهی ارائه می دهند.”

“این یک گام مهم در تلاش طول، تر برای تغییر فرآیندها و نگرش های قدیمی است. ما همچنین امیدواریم که این به سایر خانواده هایی که درد از دست دادن یکی از عزیزان خود را احساس کرده اند کمک کند.»

قانون حمایت افسر ایمنی عمومی از اولین پاسخ دهندگ، که پس از قرار گرفتن در معرض رویدادهای خاص از زمان کار تا اول ژانویه 2019 با PTSD مواجه شده اند یا بر اثر خودکشی جان خود را از دست داده اند، حمایت می کند.

این رویدادها باید شامل بیش از سه تلفات، سه کشته برجای مانده از یک “علت مش،” یا تیراندازی های دسته جمعی باشد که در یک رویداد نزدیک سه کشته بر جای گذاشت.

خانواده لیبنگود می‌گویند: «هر ،ی که هاوی را می‌شناخت، می‌دانست که او مهربان و به شدت وفادار است. همه ما به شدت دلتنگ لبخند منحصر به فرد و خلق و خوی گرم و ملایم او هستیم، اما با دانستن اینکه هاوی رسماً این افتخار شایسته را دریافت کرده است، آرامش می‌یابیم.


منبع: https://thecrimereport.org/2022/11/22/family-of-capitol-officer-w،-committed-suicide-awarded-line-of-duty-benefits/