دادگاه عالی ایلینوی سیستم ردیابی آنلاین جدید CLE را برای ایالت راه اندازی می کند که «کارایی» را افزایش می دهد
<،le>دادگاه عالی ایلینویز سیستم ردیابی آنلاین جدید CLE را برای ایالت راه اندازی می کند که «کارایی» را افزایش می دهد | Law.com

صفحه چاپ شده از:

<،on aria-label="Reprints" cl،="btn reprints">

شیکاگو در غروب. اعتبار: Shutterstock

مری جین تیس، قاضی عالی دیوان عالی کشور در بی،ه‌ای در مورد این جدید گفت: «با توجه به دستورالعمل دیوان به شعبه قضایی برای افزایش کارایی با استفاده از فناوری، دیوان خوشحال است که هیئت MCLE این نوآوری را به نفع وکلا ایجاد کرده است». سامانه ی ردیابی.

21 آوریل 2023 در 07:47 ب.ظ

3 دقیقه مطالعه کنید

جیسون گرانت

<،on aria-label="Reprints" cl،="btn reprints">

ای،

با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری!

مقاله شما با موفقیت با مخاطبینی که ارائه کردید به اشتراک گذاشته شد.

دادگاه عالی ایلینویز در اقدامی برای “افزایش کارایی” و مدرن ، سیستم ردیابی CLE خود، سیستم آنلاینی را ایجاد کرده است که آن را “پیشگامانه” در کمک به وکلا برای دستیابی به حداقل انطباق با CLE می نامد.

بر اساس انتشار خبری از دادگاه عالی ایالتی، سیستم رونوشت آنلاین جدید MCLE یا حداقل آموزش حقوقی مداوم، اکنون در حال اجرا است. تحت این سیستم، هیئت مدیره MCLE ایلینویز مطابقت وکیل با ا،امات CLE را گزارش خواهد کرد «زم، که رونوشت آنلاین آنها منع، شود» آنها آن را به دست آورده اند، و در آن مرحله هیئت مدیره “یک ایمیل برای تایید این اطلاعات به وکیل ارسال خواهد کرد.”

شما ممکن است دوست داشته باشید

1 دقیقه مطالعه کنید

4 دقیقه مطالعه کنید

5 دقیقه مطالعه کنید

3 دقیقه مطالعه کنید

بیشتر از ALM

اشتراک حق بیمه

با این اشتراک، دسترسی نامحدودی به محتوای ممتاز با کیفیت بالا، آنلاین و درخواستی از اساتید محترم صنعت حقوق دریافت خواهید کرد. این برای وکلای دارای مجوز در حوزه های قضایی متعدد یا برای وکلایی که ا،امات CLE خود را برآورده کرده اند، اما نیاز به دسترسی به اطلاعات منبع برای حوزه های کاری خود دارند، عالی است.
اکنون مشاهده کنید

حساب های تیم

خدمات اشتراک حساب تیم ما برای تیم های حقوقی از چهار وکیل یا بیشتر است. به هر وکیل اجازه دسترسی نامحدود به محتوای ممتاز با کیفیت بالا و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی همراه با دسترسی اداری برای مدیریت آسان CLE برای کل تیم داده می شود.
اکنون مشاهده کنید

اشتراک های بسته

با 2 گزینه بسته ما به برخی از آگاه ترین و با تجربه ترین وکلا دسترسی پیدا کنید! بسته‌های انطباق ما توسط مشاوران CLE تنظیم می‌شوند و شامل موضوعات و چالش‌های قانونی فعلی در صنعت می‌شوند. گزینه دوم ما به شما امکان می دهد بسته نرم افزاری خود را بسازید و محتوایی را که به نیازهای شما مربوط می شود را به صورت استراتژیک انتخاب کنید. قیمت هر دو گزینه ی،ان است.
اکنون مشاهده کنید

BenefitsPro Broker Expo

8 مه 2023 – 10 مه 2023
آتلانتا، GA

BenefitsPro Broker Expo به شرکت کنندگان در آماده شدن برای مسائل جدید، پذیرش چالش های جدید و یافتن راه حل های جدید کمک می کند.

بیشتر بد،د

در Law.com مش، شوید

اخبار و اطلاعات مهمی را که برای اتخاذ تصمیمات قانونی آگاهانه نیاز دارید، از دست ندهید. اکنون به Law.com بپیوندید!

دسترسی نامحدود به Law.com

دسترسی به انتشارات رایگان ALM اضافی

هر 30 روز یک مقاله* رایگان در سراسر شبکه اشتراک ALM

تخفیف های انحصاری در رویدادها و نشریات ALM
منبع: https://feeds.feedblitz.com/-/736645991/0/law/legal-news/