شروع فروش بزرگسالان در کانکتیکات – وبلاگ Canna Law™


کانکتیکات آ،ین ایالتی است که فروش حشیش برای بزرگسالان را مجاز کرده است. از سال 2021، پس از تصویب قانون، داشتن حشیش توسط بزرگسالان در کانکتیکات قانونی شده است. قانون عمومی شماره 21-1. قابل توجه است، این قانون نیز پاک شده 43754 محکومیت برای جرایم حشیش.

در ماه دسامبر، و، حمایت از مصرف کننده (DCP) این ایالت را اعلام کرد ،یبی ،ده‌فروشان مجاز خواهند بود از 10 ژانویه 2023 به هر 21 سال یا بالاتر بفروشند. ،ده‌فروشان ،یبی، داروخانه‌های حشیش پزشکی هستند که به نوع مجوزی تبدیل شده‌اند که امکان فروش برای بزرگسالان را می‌دهد. تا کنون، در مجموع نه هیب، ،ده فروشان مجوزهای لازم را برای فروش حشیش برای بزرگسالان در کانکتیکات به دست آورده اند. با توجه به اندازه جمع و جور این ایالت، بیشتر Nutmegger ها برای ،ید قانونی شاهدانه مجبور به سفرهای دور نیستند.

کانکتیکات همچنین فرآیند صدور مجوز را برای ،ده فروشان فقط برای بزرگسالان ایجاد کرده است، برای متقاضی، که در صنعت حشیش پزشکی ایالت شرکت نمی کنند. در دور اول درخواست ها، ایالت قانون اساسی تا 12 مجوز ،ده فروشی فقط برای بزرگسالان صادر می کند که شش مورد از آنها برای متقاضیان عدالت اجتماعی است. نیمی از مجوزهای موجود در دسته‌های دیگر، مانند کشت‌کار، تولیدکننده محصول، و تحویل/حمل و نقل، برای متقاضیان عدالت اجتماعی محفوظ است. در سال 2022، بخت آزمایی اجتماعی و قرعه کشی عمومی برای کاهش تعداد زیادی از متقاضیان ،ده فروشی در هر دو دسته انجام شد. با توجه به سوابق ایالتی، به نظر می رسد که فرآیند صدور مجوز هنوز تکمیل نشده است یا هیچ یک از ،ده فروشان فقط برای بزرگسالان استفاده می کنند.

همانطور که نقشه تعاملی ما نشان می دهد، قانونی سازی در آمریکا به پیشرفت خود ادامه می دهد شمال شرقی، در حالی که ا،ر همسایگان کانکتیکات در حال حاضر حشیش را برای بزرگسالان قانونی کرده اند. سال گذشته، رود آیلند حشیش تفریحی را قانونی کرد و در نوامبر، مریلند به قانونی ، استفاده تفریحی رأی مثبت داد. اگر پنسیلو،ا به زودی از این کار پیروی کند، نه تنها کل آن خواهد بود که کریدور دارای حشیش قانونی برای استفاده بزرگسالان است، اما سرعت قانونی سازی بسیار قابل توجه تر از قطارهای Acela خواهد بود. پیشرفت‌های قانونی در مورد شاهدانه مورد استقبال قرار می‌گیرد، اما بسیار خوب است که قانون‌گذاران ما چیزی در مورد راه‌آهن‌های غیراستاندارد ما ببینند…
منبع: https://harrisbricken.com/cannalawblog/connecticut-adult-use-sales-begin/