فدرال رزرو ممکن است حقوق اسلحه مصرف کنندگان حشیش را حتی پس از تغییر در قانون محدود کند


قانون فدرال استفاده کنندگان حشیش را از داشتن یا در اختیار داشتن سلاح گرم منع می کند. انبوهی از پرونده های دادگاه فدرال وجود دارد که ممکن است این ممنوعیت ها را نقض غیرقانونی حقوق اسلحه مصرف کنندگان حشیش بدانند. اما حتی اگر دادگاه‌ها این قو،ن را مغایر قانون اساسی تشخیص دهند، بسیاری از مصرف‌کنندگان حشیش همچنان می‌توانند با موانع و محدودیت‌های دیگر ،ت فدرال مواجه شوند.

اگر با قو،ن فدرال آشنا نیستید و می‌خواهید یک توضیح کامل داشته باشید، پیشنهاد می‌کنم ابتدا هر یک از پست‌های قبلی من در این موضوع را که در زیر آمده است، بررسی کنید. اما دو جمله اول این پست اساساً وضعیت فعلی را خلاصه می کند. بیایید فرض کنیم که دادگاه ها قو،ن فدرال کنترل اسلحه برای مصرف کنندگان حشیش را لغو می کنند. امروز دو راهی را که فکر می‌کنم ،ت فدرال برای محدود ، حقوق اسلحه تلاش خواهد کرد، بررسی خواهم کرد.

ارائه نادرست در فرم های بررسی سوابق فدرال می تواند منجر به اتهام شود

اولاً، ،ت می‌تواند از مصرف‌کنندگان حشیش که در طول دوره‌ای که محدودیت‌های فدرال وجود داشت، اسلحه‌های گرم ،یداری کرده بودند، مجازات کند. به یاد داشته باشید که اداره الکل، تنباکو، سلاح گرم و مواد منفجره (ATF) از ،یداران اسلحه می خواهد که ATF 4473 فرمی که برای موارد زیر “بله” یا “خیر” می خواهد:

آیا شما یک مصرف کننده غیرقانونی یا معتاد به ماری جوانا یا هر ماده افسردگی، محرک، مخدر، یا هر ماده کنترل شده دیگری هستید؟

هشدار: استفاده یا در اختیار داشتن ماری جوانا بر اساس قو،ن فدرال غیرقانونی است، صرف نظر از اینکه در ایالتی که شما در آن زندگی می کنید، برای اه، دارویی یا تفریحی قانونی یا غیرقانونی شده است.

افرادی که پاسخ «نه» می دهند اما در واقع حشیش مصرف می کنند ممکن است مرتکب جنایت شوند. در حالی که گزارش شده است که این پیگردها نادر است، اما هنوز هم اتفاق می افتد. دو نمونه برجسته اخیر گزارش شده است تحقیقات هانتر بایدن، و اتهامات علیه مادر یک دانش آموز 6 ساله که گفته می شود معلمش را شلیک کرده است. حتی اگر دادگاه‌های فدرال محدودیت‌های مربوط به حقوق اسلحه مصرف‌کنندگان ماری‌جوانا را به‌طور کامل لغو کنند، این امر بر احتمال اتهامات فدرال برای ارائه اظهارات نادرست در مورد ATF 4473 تأثیری نخواهد داشت.

محکومیت های قبلی ماری جوانا ممکن است حق اسلحه را محدود کند

دوم، مصرف کنندگان ماری جوانا که به دلیل جرایم خاصی محکوم شده اند، ممکن است پس از تغییر قانون همچنان از حقوق متمم دوم خود محروم شوند. یکی از سوالات دیگر در مورد ATF 4473 (با تاکید در متن اصلی) می پرسد: “آیا تا به حال در دادگاهی، از جمله دادگاه نظامی، محکوم شده اید. جنایت، یا هر جرم دیگری که قاضی می توانست شما را به خاطر آن بیش از یک سال حبس کند، حتی اگر مجازات کوتاه تری از جمله تعلیق داشته باشید؟»

تحت این سوال، محکومیت برای جنایات از هر ماهیت که به سادگی می تواند داشته باشد منجر به حبس برای بیش از یک سال (حتی اگر آنها در واقع چنین نکرده باشند)، برای انکار ،ید اسلحه کافی است. بنابراین فردی که به جرمی مرتبط با ماریجوانا که به سادگی می توانست بیش از یک سال حبس محکوم شود، حتی اگر محکوم نمی شد، می توانست حقوق اسلحه خود را از دست بدهد. این نیز ،وماً تغییر نخواهد کرد حتی اگر دادگاه‌های فدرال ممنوعیت مربوط به ماری جوانا را لغو کنند.

با این حال، به نظر می رسد حتی این محدودیت فدرال نیز ممکن است به زودی از بین برود. دادگاه تجدیدنظر ناحیه سوم فدرال اخیراً در مورد پرونده ای تصمیم گرفت، Range علیه دادستان کل ایالات متحده آمریکا، با نظر این که این قانون در مورد شاکی فاقد اعتبار است. رنج قبلاً به یک جنایت غیرخشونت آمیز ،تی که می توانست بیش از یک سال حبس برای او به همراه داشته باشد، اعتراف کرده بود، اگرچه او فقط به حبس مشروط محکوم شد. پس از رد ،ید سلاح گرم، او شکایت کرد و پس از رسیدگی های اولیه، دادگاه استیناف فدرال اعلام کرد که این قانون در مورد او بی اعتبار است. در حالی که این تنها یک چالش کاربردی در یک مدار فدرال است، می‌تواند منجر به برگزاری گسترده‌تر دادگاه عالی ایالات متحده در آینده شود.

آنچه در آینده ممکن است برای حقوق اسلحه مصرف کنندگان حشیش در انتظار باشد

شخصاً، فکر می‌کنم شانس بسیار خوبی وجود دارد که دادگاه عالی محدودیت‌های فدرال غیرقانونی را در مورد مالکیت و داشتن سلاح گرم مصرف‌کنندگان حشیش اعمال کند. من همچنین فکر می‌کنم شانس نسبتاً خوبی وجود دارد که دادگاه محدودیت‌های غیرقانونی را در رابطه با برخی جرایم غیرخشونت‌آمیز اعمال کند. با این حال، همه اینها یک راه دور است و هیچ چیز تضمین شده نیست. حتی اگر برخی از محدودیت‌ها برداشته شوند، ،ت ابزارهای دیگری برای محدود ، حقوق اسلحه مصرف‌کنندگان حشیش بدون تغییر گسترده در قو،ن فدرال یا اجرای آن، که همیشه امکان‌پذیر است، اما با توجه به روندهای سیاسی فعلی کمتر به نظر می‌رسد، در اختیار خواهد داشت.


اگر می خواهید پست های قبلی من در مورد مصرف کنندگان حشیش و حقوق اسلحه را بخو،د، لطفاً موارد زیر را ببینید:

مثل همیشه با ما همراه باشید وبلاگ حقوق کاننا برای به روز رس، بیشتر


منبع: https://harrisbricken.com/cannalawblog/feds-may-restrict-cannabis-users-gun-rights-even-after-changes-in-law/