فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

جایی که از آدم‌ها گرفته تا فرمانروایش، شیری به نام اصلان، همگی فانتزی فراکتاب هستند. اگر به این فضا علاقه‌مندید حتما هر سه کتاب این مجموعه را هم مطالعه کنید و از قلم سی. نکته مهم در مورد این پست این است که کتاب‌های مذهبی در آن قرار داده نشده‌اند. کتاب‌هایی مانند قرآن، انجیل و سایر کتب مذهبی بدون شک فروش بسیار بالایی را در طول تاریخ داشته‌اند.

  • فیلم‌های سینمایی ساخته شده از این سری داستان باعث شده تا قصه ارباب حلقه‌های بیش از پیش در خاطر افراد باقی بماند.
  • خانه ان ال پی ایران توسعه فردی و سازمانی با روش NLP ، تحلیل رفتار متقابل و قانون جذب .
  • شازده کوچولو اگرچه مشخصا کتابی برای کودکان است، اما مطالعه آن می‌تواند برای هر فردی در هر سنی لذت بخش باشد.
  • «هیل»، فرمول موفقیت را در قالب سیستمی فلسفی برای افرادی ارائه کرد که ظاهرا فاقد درک درستی از فرمول موفقیت در زندگی خود هستند.
  • شاید سوالی که برای شما پیش بیاید این باشد که از کجا میزان فروش این کتاب‌ها مشخص می‌شود؟ مطمئنا آمار کاملا دقیقی از میزان فروش هریک از این کتاب‌ها در دسترس نیست.
  • این لغت‌نامه به عنوان لغت‌نامه‌ای استاندارد در میان کودکان مدرسه‌ای شناخته می‌شود.

ارسلان فصیحی آن را به فارسی ترجمه کرده و توسط انتشارات ققنوس به چاپ رسیده است. نام انگلیسی این کتاب چهل قانون عشق است که توسط شمس تبریزی روایت می شود. چشم های او در داستان نویسی ایران چنان داستان مهم و تأثیرگذاری است که نیازی به معرفی و توضیح چندانی ندارد. جورج اورول این کتاب را در طول جنگ جهانی دوم نوشت و از استبداد طبقه حاکم شوروی انتقاد کرد. پرچمی که اورول در داستان مزرعه حیوانات کشیده شبیه پرچم شوروی است. رمان مغازه خودکشی یکی از درخشان ترین آثار فانتزی سیاه است که در جهان در دو دهه اخیر نوشته شده است.

کسب رتبه سوم پرفروش‌ترین ناشر نمایشگاه کتاب توسط کانون پرورش فکری

دیالوگ‌های جذاب بین شخصیت‌های پونتیوس پیلاطس و مسیح را می‌توان الگو گرفته از شاهکارهای ماندگار داستایوفسکی چون برادران کارامازوف دانست. از طرفی برخی از فصول کتاب نیز به وضوح از آنا کارنینای لئو تولستوی الگوبرداری کرده‌اند. امروزه دو موزه با هدف ادای احترام به بولگاکف و رمان تاثیرگذار او احداث شده‌اند.

کتاب ارباب حلقه ها (The Lord of the Rings) ؛ از کتاب های معروف دنیا

ششمین کتاب از سری هری پاتر که آن هم مانند سایر جلدهای این مجموعه با استقبال بی نظیری از سوی مخاطبین روبرو شد. کتاب «آنا کارنینا» از زمان نخستین انتشار در سال 1878 به عنوان یکی از برجسته ترین نمونه ها در «داستان واقع گرا» شناخته شده است. او در کتاب اثر مرکب، چکیده اصول مهمی را به شما عرضه می کند که لازمه هدایت عملیات اصلی در تجارت، روابط و فراتر از آنها هستند تا شما به دستاوردهای بزرگ دست یابید.

رمانی که به ۴۱ زبان دنیا ترجمه شده و سه فیلم سینمایی موفق از این اثر اقتباس شده که همگی موفقیت خیره‌کننده‌ای را به دست آوردند. بن هور جوانی اهل اورشلیم است که در این کتاب ما داستان وی را می‌خوانیم. همچنین فیلم مشهوری نیز با برداشت از قصه همین رمان ساخته شده است.

رتبه هفدهم، هری پاتر و یادگاران مرگ، بیش از ۶۵ میلیون نسخه

کریستین هانا، نویسنده کتاب‌های پرواز و تنهای بزرگ، در این کتاب روایتی از قحطی و خشک‌سالی در آمریکا را بیان می‌کند که السا نقش اصلی این داستان است. سال‌ها قبل کریستین هانا با تحصیل در رشته حقوق، به مدیریت کارهای قضایی مشغول بود تا این که با شروع نویسندگی دوران جدیدی از نویسندگی را آغاز کرد. کتاب داستان دو شهر A Tale Of Cities را می توان یکی از ماندگارترین آثار چارلز دیکنز دانست.

تأثیراتی که داستان دو شهر، از پرفروش ترین رمان های دنیا، بر فرهنگ عامه گذاشته است نیز قابل چشم‌پوشی نیست. که امروزه سوال بیشتر نوجوان ها این است که بهترین رمان از کجا بخرم؟ یا دانلود کنم؟ که نیاز به راهنمایی دارند. پس در اینجا سایت کافه راهنما 10 نمونه از بهترین کتاب های برای نوجوانان دختر و پسر پیشنهاد می دهیم که امیدواریم این پیشنهاد ها برترین ها و قابل قبول شما دوستان عزیز باشد.