20 مدل از انواع سقف کاذب آشپزخانه قیمت سقف کاذب سلام ساختمان | panelgachikanaf

20 مدل از انواع سقف کاذب آشپزخانه قیمت سقف کاذب سلام ساختمان | panelgachikanaf

اگر قصد طراحی و ساخت کناف سقف را دارید حتما ادامه این مقاله از ایملک که در مورد کاربردها سقف کناف برای مکان های مختلف، مزیت ها و انواع کناف سقف است را دنبال کنید تا با آگاهی کامل نسبت به این سازه بهترین آن را برای خانه پنل گچی کناف هایتان طراحی کنید. چنانچه قصد اجرای کناف بر روی سقف را دارید، توصیه می‌شود که از رنگی مانند رنگ روغنی به عنوان مکمل استفاده کنید. رنگ روغن بدلیل نداشتن هرگونه بو، مقاومت بالا در برابر تغییرات دما، رنگ‌های زیبایی را برای پوشش سقف و دیوارها فراهم می‌آورد.

  • اگر مدل های پلاستر پاریس یا دیگر سبک های رایج سقف کاذب شما را جذب نمی کند، این سقف تایلی آشپزخانه مطمئنا شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
  • فقط کافیست به پشتیبان خود اطلاع دهید که نیاز به طراحی دارید.
  • بهتر است حتی برای بالای کابینت ها طرح کناف و رنگ آن ها و نور داخلشان را طوری انتخاب کنید که با سبک کابینت آشپزخانه در تناسب باشد.
  • در طراحی سقف کناف رنگ سقف بسیار مهم است زیرا بروی ظاهر کلی دکوراسیون داخلی تاثیر می گذارد.
  • کناف ها می توانند از جنس های صفحات روکش دار گچی ، صفحات مسلح سیمانی ، صفحات گاردس ، صفحات اکوستیک ، تایل های گچی و معدنی ، فولاد سبک و… باشند و هرکدام از این جنس ها می توانند دارای طرح ها و مدل های مختلفی باشند .
  • سقف چوبی آشپزخانه؛ سقف آشپزخانه می تواند کاملا متفاوت با سقف فضای نشیمن باشد.

برای سفارش بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون آشپزخانه منزل و محل کار خود با ما تماس بگیرید. در این مقاله مدل های مختلف کناف آشپزخانه جدید ۲۰۲۱ را قرار داده ایم تا با بررسی آنها به طرح نهایی سقف آشپزخانه منزل خود برسید. بنابراین اگر در حال طراحی خانه جدیدی هستید، استفاده از مدل آرک آشپزخانه کناف در قسمت آشپزخانه برای زیبایی دکوراسیون آشپزخانه گزینه ای بسیار ایده آل حتی در آشپزخانه های امروزی و مدرن خواهد بود. به عبارت دیگر، برای کناف آشپزخانه کوچک و مدرن طرح های شلوغ و تجملاتی به دلیل تناقض با محیط توصیه نمیشود زیرا فضا را کوچکتر نشان می دهد و باعث می شود آشپزخانه دلگیر و نا مرتب به نظر برسد. کناف ها متریال مدرنی است که این روزها اجرای آن در آشپزخانه طرفداران زیادی دارد. چرا که آشپزخانه قلب دوم و به نوعی قلب تپنده خانه بوده و اعضای خانواده زمان زیادی از روز را در این فضا سپری می کنند.

رنگ روغنی نیمه براق سفید جمیل مدل ساختمانی کد 251 حجم 1 لیتر

یکی از معدود طرح های سقف کناف که در آشپزخانه ای مدرن بکار گرفته شده است، همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید کابینت های این آشپزخانه سبکی کاملا مدرن دارند و حتی درون قفسه های باز نیز از وسایل تزیینی کم و ساده استفاده شده است. استفاده از سقف کناف به عوامل مختلفی از جمله سبک آشپزخانه ،متراژ فضا، هزینه بستگی دارد. کناف کاری سقف قابلیت اجرا در همه ی مدل ها و طرح ها را دارد و شما می توانید با کمی جستجو طرح ایده آل و مورد نظر خود را پیدا کرده و اقدام به طراحی و اجرای آن کنید؛ این مورد خود از مزیت های سقف کناف می باشد که رغبت افراد را برای انتخاب کناف سقف بیشتر کرده است. از آنجایی که انتخاب سقف کاذب با مدل های ذکر شده برای بسیاری از افراد چه از نظر بودجه و چه از نظر ظاهری گزینه مناسبی برای افراد نباشد، طراحان و مجریان این سقف های کاذب را به صورت ترکیبی از انواع مختلف در آشپزخانه به کار می برند. به عنوان مثال می توان به سقف های کاذب ترکیبی چوب و کناف اشاره کرد که ترکیب این دو مواد با هم می تواند جلوه خاصی به کناف بدهد و آن را از یکنواختی خارج کند.

انتخاب طرح کناف سقف آشپزخانه

ساختار این نوع دیوارها از قاب‌های فولادی سبک با مقاطع U , C میباشد که صفحات روکش‌دار گچی در یک یا چند لایه‌، به وسیله پیچ مخصوص بر روی آنها نصب میشوند. وقتی سقف کاذب مانند یک دیوار بدون تزیین، صاف و یک دست باشد سقف کاذب ساده نامیده می‌شود و بیشتر هدف از به کار بردن این گونه سقف ها در آشپزخانه پوشاندن ابزار و لوازمی است که از سقف عبور نموده مانند لوله کشی های آب ،گاز و تهویه و همچنین سیم کشی های برق. اگر آشپزخانه بزرگی دارید می‌توانید سقف‌های دو لایه، بافت‌ها و وسایل دکوری منحصر به فرد را برای زیبایی بیشتر انتخاب کنید. کاربرد شیشه در سقف آشپزخانه؛ شیشه های رنگی سقف تداعی کننده معماری سنتی ایرانی هستند و حس گرما را به فضا می آورند.

البته در این پست به دلیل محدودیت ها بخشی از این تصاویر را به نمایش می گذاریم و برای دیدن تصاویر بیشتر بر روی طرح های بیشتر سقف کاذب کلیک نمایید. تصویر زیر نمونه بارز این مدل طراحی (مدل کناف پذیرایی و آشپزخانه) است. در محدوده آشپزخانه فرمی را به کمک نورپردازی به سمت بیرون طراحی کرده و در موازات آن کناف سقف پذیرایی مستطیلی را به همراه نورپردازی به داخل سقف برده است. به گونه ای نر و ماده ای عمل کرده و هماهنگی خاصی در سقف خانه ایجاد کرده است. در ساخت خانه­ ها وقتی که مکان مناسب برایطراحی آشپزخانه مشخص می ­شود، نوبت به کارهای جزئی­ تر می­ رسد.