Aderant به زودی محصول هوش مصنوعی را راه اندازی می کند تا به شرکت های حقوقی کمک کند تا از دستورالعمل های مشاوره خارجی پیروی کنند.


حضور داشتندشرکتی که نرم‌افزار مدیریت ،ب‌وکار را برای شرکت‌های حقوقی ارائه می‌کند، امروز گفت که به زودی یک محصول مبتنی بر هوش مصنوعی منتشر خواهد کرد که انطباق شرکت‌های حقوقی با دستورالعمل‌های مشاور بیرونی را خودکار می‌کند.

این محصول را که Onyx می نامد در محل خود عرضه خواهد کرد تکانه کنفرانس کاربر در دنور 8-11 مه.

رئیس و مدیر عامل Aderant: “شرکت های حقوقی مدت زیادی است که با صدور صورت حساب و انطباق دست و پنجه نرم می کنند، و زمان آن فرا رسیده است که آنها راه حلی داشته باشند که واقعا کارساز باشد.” کریس کارترت گفت. Aderant مفت، است که اولین پلتفرم پیشرفته هوش مصنوعی را ارائه می‌کند که انطباق را در کل زمان و سفر صورت‌حساب تضمین می‌کند.


در دایرکتوری فناوری حقوقی LawNext درباره محصولات Aderant بیاموزید.


به گفته Aderant، Onyx:

  • خطرات را به‌طور خودکار شناسایی کنید و راهنمایی‌های بی‌درنگ ارائه دهید تا به شرکت‌ها کمک کند تا اطمینان حاصل کنند که ورودی‌های زم،، هزینه‌ها، صورت‌حساب‌ها و صورت‌حساب‌های الکترونیکی با دستورالعمل‌های مشتری مطابقت دارند.
  • هزینه انطباق را کاهش دهید. آدرانت گفت که Onyx AI اصطلاحات را از دستورالعمل‌های طول، مدت مشاور بیرونی (OCG) است،اج می‌کند و آنها را برای ارجاع آسان با کمترین مداخله انس، دسته‌بندی می‌کند. سپس به ایجاد و تأیید قو،ن در هر مرحله از فرآیند زمان و صورت‌حساب کمک می‌کند.
  • یک م،ن متمرکز از اسناد دستورالعمل مشتری، شرایط و قو،ن، طبقه بندی شده بر اساس مشتری، موضوع و حوزه تجاری ارائه دهید تا پیدا ، آنها آسان تر شود. این سیستم هر گونه تغییر در OCG ها را ردیابی می کند و به اشخاص مربوطه اطلاع می دهد تا همه به روز باشند.
    افزایش درآمد، با کاهش تعداد رد صورتحساب، حذف، و حذف.

آدرانت گفت، Onyx با تمام سیستم‌های مدیریت مالی و اجرایی اصلی قانونی یکپارچه خواهد شد.

مدیر ارشد محصول Aderant گفت: “Onyx یک تغییر دهنده بازی برای شرکت های حقوقی است زیرا این چالش ها را در هسته آنها برطرف می کند.” داگ متیوز. برای اولین بار، شرکت‌ها می‌توانند از انطباق سرتاسر اطمینان حاصل کنند، هماهنگی بین تیم‌های متعدد را بهبود بخشند، هزینه‌ها را کاهش دهند و کاهش و تاخیر در جبران خسارت را به حداقل برسانند.

Aderant گفت که Onyx را در طول کنفرانس Momentum خود برای شرکت کنندگان زنده و مجازی نمایش خواهد داد. همچنین، مشوق‌های قیمت‌گذاری ویژه‌ای را برای شرکت‌هایی که در رویداد Onyx ثبت‌نام می‌کنند، ارائه می‌کند.


منبع: https://www.lawnext.com/2023/04/aderant-will-soon-launch-ai-،uct-to-help-law-firms-comply-with-outside-counsel-guidelines.html