Chalice Goes Down – Canna Law Blog™


دیروز خبری منتشر شد که بر تعداد زیادی از افراد در صنعت شاهدانه اورگان تأثیر می گذارد. مارک های جامی Ltd. (CSA: CHAL) حکم دادگاهی را در انتاریو، کانادا (“دستور اولیه”) دریافت کرد که به شرکت و شرکت های وابسته آن محافظت می کند (“اقامت”) از طلبکاران. حداقل به طور موقت. سفارش اولیه است اینجا و بی،ه مطبوعاتی Chalice است اینجا. Chalice همچنین در 22 مه شکایتی از دادگاه مداری اورگان ارائه کرد (“شکایت”) ، جایی که از پنج شرکت تابعه خود (“شرکت های تابعه”) شکایت کرد تا آنها را به سمت مدیریت محلی هدایت کند. اگر یک کپی از شکایت می خواهید، اینجا به من ایمیل بزنید.

من یک وکیل ورش،تگی نیستم، بنابراین در مورد چگونگی ا،ام آور بودن دستور اولیه دادگاه کانادایی در مورد شرکت های تابعه، که شرکت های اورگان هستند، بحث نمی کنم. حدس من این است که این شکایت برای رفع نگر، از اینکه طلبکاران اورگان به احکام دادگاه انتاریو – از جمله اقامت – احترام نمی‌گذارند، ثبت شده است. انتصاب یک گیرنده محلی همچنین می تواند رسیدگی به تمام این مطالبات طلبکاران محلی را تسریع بخشد.

متذکر می شوم که دستور اولیه، درخواست های اساسی و شکایت خواندن جالبی است. به ،وان مثال، شکایت ادعا می کند که:

  • شرکت های تابعه Chalice بیش از 35 میلیون دلار بدهی بین شرکتی دارند (در حالی که اذعان می کنند “این اعداد ممکن است به روز نباشند”).
  • شرکت های تابعه 3.7 میلیون دلار بدهی تجاری و بیش از 1014489.90 دلار اجاره از دست رفته بدهکار هستند. [which] شامل اجاره معوق»؛
  • شرکت‌های فرعی نیز «مقدار قابل توجهی از بدهی به اشخاص ثالث دارند».
  • شرکت های فرعی توسط «بستانکاران خاصی» تهدید شده اند [with] اقدامات خودیاری، از جمله اقدامات غیرقانونی سلب مالکیت…»؛ و
  • شرکت‌های تابعه توسط افراد خاصی که «به‌دنبال اختیار موقت برای اجرای برخی مجوزهای OLCC متعلق به [the Subsidiaries]”

هیچ یک از اینها نباید ،ی را که نزدیک به صنعت شاهدانه اورگان است شگفت زده کند. جام در بوده است اخبار اینجا برای پرداخت ن، صورت حساب هایش. شرکت ما فروشنده های زیادی را به Chalice و حداقل یک صاحبخانه نمایندگی می کند. ما اخیراً از Chalice، در واقع، از طرف یکی از دارندگان مجوز OLCC شکایت کردیم و برنده قضاوت شدیم – از جمله اینکه Chalice هزینه‌های وکیل موکل ما را بپردازد – زیرا Chalice نتوانست برای محصولات پرداخت کند. در کانادا، سهام شرکت مادر بیش از یک سال است که به دلیل عدم گزارش مالی در حال تعلیق بوده است.

در مورد پیام Chalice در مورد این، بی،ه مطبوعاتی تا حدودی درهم است. این نمونه ای از حشیش pubcos کانادا است، به ویژه در مورد مسائل مالی. برای مثال، این بی،ه ادعا می‌کند که «دستور دریافت، در صورت اعطا، انتصاب کنت آی، به‌،وان گیرنده ،ب‌وکار، دارایی‌ها و دارایی‌های نهادهای دریافت‌کننده را تأیید می‌کند». ما چندان مطمئن نیستیم. آقای ای،، که یکی از متولیان سابق فصل 7 است که برای شرکت ما شناخته شده است، اصلاً در شکایت درخواست نشده است. در بی،ه مطبوعاتی همچنین آمده است که «شرکت امیدوار است که خارج شود [creditor] حفاظت از موقعیت من،ی برای بازسازی اعتماد ذینفعان خود و ارائه محصولات با کیفیت بالا و محصولات مزرعه به میز به مشتریان خود است. اگر مایل به امید با آنها هستید، من پلی دارم که به شما بفروشم.

Chalice 16 فروشگاه و نزدیک به 300 کارمند دارد. شرکت‌های تابعه در افزایش فروش کووید، دسته‌ای از چیزها را ،یداری ،د که احتمالاً آرزو می‌،د این کار را نمی‌،د. طبق داستان دیروز در مجله تجاری پورتلند (paywalled اینجاجف یاپ، مدیر عامل Chalice گفت: این شرکت در جستجوی فرصت‌ها است و یافتن ،یدار نتیجه بهتری نسبت به تعطیل ، و فروش دارایی‌ها است. و بی،ه مطبوعاتی به جای انحلال، یک “تلاش هماهنگ برای بازسازی” را در نظر می گیرد. متأسفانه، این روزها ،یداران زیادی در اطراف شاهدانه اورگان جستجو نمی کنند، به ویژه در این مقیاس.

استراتژی Chalice به این م،ی است که بسیاری از فروشگاه ها می توانند در حال حاضر باز بمانند. سوال کوتاه مدت این است که آیا آنها می توانند در حالی که در برابر طلبکاران محافظت می شوند، ش،ت بخورند. سؤالات مرتبط این است که چند کارمند مایل به ماندن هستند و دادگاه ها در پورتلند، اورگان و انتاریو، کانادا واقعاً چه خواهند کرد.

در نهایت، قطعه OLCC از همه اینها نیز جالب خواهد بود. OLCC قانونی در مورد “استانداردهای اختیار برای اداره یک تجارت دارای مجوز به ،وان امین، گیرنده، نماینده شخصی یا طرف امن” دارد. OAR 845-025-1260. چند سال پیش به OLCC کمک کردم تا اولین سری از مهم، ها را از طریق آن پروتکل طی کنم. من مطمئن نیستم که از آن زمان آزمایش شده است یا خیر، اما این روند چیزی جز ساده بود. امیدوارم این بار کمیسیون آمادگی بیشتری داشته باشد.

در حال حاضر، هر ،ی که قبلاً با Chalice ارتباط برقرار نکرده است، باید این روند را از نزدیک تماشا کند. سقوط در اینجا می تواند بسیار بد باشد.


منبع: https://harrisbricken.com/cannalawblog/chalice-goes-down/