Dori با بیرون آمدن از مخفی کاری، یک پلتفرم هوش مصنوعی مولد برای معاملات سرمایه خطرپذیر است


با ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی برای بنیانگذاران، وکلا و سرمایه گذاران، یک شرکت نام گرفت دری امروز به صورت مخفیانه راه اندازی شده و یک پلتفرم هوش مصنوعی مولد برای معاملات بازار خصوصی ارائه می دهد.

این شرکت همچنین 2 میلیون دلار سرمایه اولیه را اعلام کرده است که سال گذشته با مشارکت Counterpart Ventures، Correlation Ventures، Service Provider Capital و تعدادی از وکلای شرکتی “برجسته” توصیف کرد.

Dori که خود را “برنامه همه چیز برای بنیانگذاران و سرمایه گذاران” توصیف می کند، سه محصول را برای معاملات سرمایه گذاری خطرپذیر ارائه می دهد:

  • پلت فرم ابزار قابل تبدیل. این ابزار رایگان برای استارت‌آپ‌ها طراحی شده است تا با هدایت فرآیند رضایت هیئت مدیره، انتخاب سند استاندارد بازار، انتخاب استانداردهای اقتصادی بازار و ردیابی امضاها و سیم‌ها، جمع‌آوری سرمایه خود را با اطمینان کامل انجام دهند.
  • اتوماسیون تامین مالی سهام ترجیحی Dori می‌گوید که این ابزار که وکلا را هدف قرار می‌دهد، از مدل‌های زبان بزرگ سفارشی مشابه GPT-4 OpenAI استفاده می‌کند تا تولید اسناد معامله تامین مالی سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاری را در چند دقیقه به‌طور خودکار انجام دهد. این پلتفرم به وکلا اجازه می دهد تا به طور خودکار بیش از 200 صفحه از قراردادهای تامین مالی سهام ترجیحی را از یک برگه مدت با رابط کشیدن و رها ، تولید کنند.
  • خلاصه سرمایه گذاری و بینش Dori می‌گوید با استفاده از شبکه‌ای از مدل‌های یادگیری ماشین اختصاصی که به صورت پشت سر هم کار می‌کنند، این محصول می‌تواند شرایط قانونی و اقتصادی موجود در اسناد تامین مالی سهام ترجیحی را در چند ث،ه بخواند، تجزیه و تحلیل و خلاصه کند. سرمایه‌گذاران می‌توانند اتاق‌های داده خود را به Dori پیوند دهند تا اسناد معامله تاریخی را تجزیه و تحلیل کنند یا اسناد معامله را در جمع‌آوری سرمایه فعال برای شناسایی شرایط قانونی و مالی کلیدی قبل از تعهد به سرمایه‌گذاری بارگذاری کنند. Dori می‌گوید این پلتفرم خلاصه‌سازی در نسخه بتا بسته است و در 23 می در دسترس خواهد بود.

Dori مستقر در آتلانتا توسط سروش شهبدین، که مدیرعامل آن است و ایوان آنتولیک-سوبان، که مدیر ارشد فناوری آن است. هر دو قبلاً برای شرکت بیومتریک صوتی کار می ،د پیندراپ، شهبدین به ،وان مدیر تولید و مهندسی و Antolic-Soban به ،وان مهندس نرم افزار باطن.

شاه‌بدین در بی،ه‌ای که این شرکت منتشر کرد، گفت: «ما مدل‌های هوش مصنوعی خود را بر روی هزاران سند تأمین مالی ریسک‌پذیر آموزش داده‌ایم تا اسناد استاندارد بازار با کیفیت بالا را در عرض چند دقیقه ارائه کنیم». با دسترسی به روندهای تاریخی و همچنین معاملات بی‌درنگ، می‌تو،م بینش منحصربه‌فردی را در مورد شرایط بازار ارائه کنیم تا وکلای دادگستری، بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذاران بتوانند تصمیمات آگاهانه بگیرند و زمان لازم برای تجزیه و تحلیل، پیش‌نویس و مذاکره این معاملات را کاهش دهند.

پلت فرم ابزار قابل تبدیل بلافاصله در دسترس است. برای ابزار اتوماسیون تامین مالی سهام ترجیحی، وکلا می توانند در اینجا به لیست انتظار بپیوندید. برای خلاصه سرمایه گذاری، سرمایه گذاران می توانند در اینجا به لیست انتظار بپیوندید.


منبع: https://www.lawnext.com/2023/04/coming-out-of-stealth-dori-is-a-generative-ai-platform-for-venture-capital-transactions.html