Filevine از فرم های مهاجرت مبتنی بر هوش مصنوعی، ادغام حسابداری با Oracle NetSuite و چشم انداز گسترده برای هوش مصنوعی رونمایی کرد.


در آن نشست LEX کنفرانس کاربر این هفته، شرکت مدیریت قانون عمل Filevine دو محصول عمده را اعلام کرد و مدیر عامل آن چشم انداز وسیعی را برای گنجاندن هوش مصنوعی در محصولات شرکت ترسیم کرد.

اولین مورد از دو اعلامیه محصول، ویژگی‌ای است که از هوش مصنوعی برای ترجمه اسناد مشتری و سپس است،اج و بر،ب‌گذاری داده‌ها از آن اسناد استفاده می‌کند که سپس می‌تواند برای پر ، خودکار فرم‌های مهاجرت استفاده شود.

دومی یکپارچه سازی حسابداری با Oracle NetSuite است که به مشتریان Filevine دسترسی به یک برنامه کاملاً بومی NetSuite را ارائه می دهد و با سایر ویژگی های Filevine و شرکای یکپارچه سازی یکپارچه می شود.

اتوماسیون مهاجرت

برای فرم های مهاجرت، Filevine با Google Cloud همکاری کرده است، که طیف وسیعی از خدمات را ارائه می دهد که توسعه دهندگان می توانند برای ساخت مدل ها و برنامه های کاربردی هوش مصنوعی سفارشی یا افزودن قابلیت های هوش مصنوعی به برنامه های موجود استفاده کنند.

این ویژگی تصاویر و اسناد ارائه شده توسط مشتریان – مانند شناسنامه، مجوز ازدواج، گذرنامه و اظهارنامه مالیاتی – را می گیرد و در صورتی که به زبان ،یسی نیستند، ابتدا آنها را ترجمه می کند و سپس اطلاعاتی که در آنها وجود دارد است،اج و بر،ب گذاری می کند.

پس از است،اج و بر،ب گذاری، داده های مشتری (نام، تاریخ تولد و غیره) سپس در Filevine ذخیره می شوند و می توان از آنها برای پر ، خودکار فرم های مهاجرت استفاده کرد.

این ویژگی توسط تیم آینده‌شناسان حقوقی Filevine توسعه داده شده است، گروهی از دانشمندان داده، وکلا و متخصصان فناوری اطلاعات که به‌،وان نوعی skunkworks در شرکت فعالیت می‌کنند.

آنها گفتند که این ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی برای پرونده های مهاجرت تنها یک گام کوچک به سمت هدف Filevine برای یکپارچه سازی هوش مصنوعی در سراسر پلتفرم است.

یکپارچه سازی NetSuite

با توجه به ادغام NetSuite، Filevine گفت که از مشتریان خود شنیده است که آنها خواهان یکپارچگی حسابداری قوی تر هستند.

این اعلامیه را به ،وان یک «ادغام قدرتمند بین دو رهبر ابر» توصیف کرد که یکپارچگی یکپارچه بین پلتفرم‌ها را برای همگام‌سازی پروژه‌ها، مخاطبین، ورودی‌های زم،، ورودی‌های هزینه، درخواست‌های بررسی و KPIها فراهم می‌کند.

این برنامه در سراسر «فایل‌ورز» Filevine که شامل Outlaw برای مدیریت قرارداد و Lead Docket برای مدیریت سرنخ، و همچنین با پلتفرم تجسم داده‌ها و تجزیه و تحلیل Domo، یکی دیگر از پلت‌فرم‌های یکپارچه‌سازی Filevine است، ادغام می‌شود.

نرم افزار حسابداری NetSuite بخشی از پلت فرم گسترده تر Oracle NetSuite نرم افزار برنامه ریزی منابع سازم، (ERP) است که شامل مدیریت مالی و سایر ابزارهای مدیریت ،ب و کار نیز می شود.

Oracle NetSuite برای مشاغل متوسط ​​تا بزرگتر طراحی شده است. Filevine گفت که توسط شرکت هایی مانند Audi، Salesforce و Cisco استفاده می شود.

من نمی دانم که آیا توسط شرکت های حقوقی استفاده می شود یا اینکه آیا ویژگی های خاص موسسات حقوقی مانند حسابداری ام، دارد یا خیر.

مشتریان Filevine شامل بسیاری از شرکت‌های دفاع از آسیب‌های شخصی، تخلفات انبوه و بیمه، و همچنین شرکت‌های متوسط ​​متوسط ​​و بخش‌های حقوقی شرکت‌ها هستند.

به نظر می رسد که این ادغام جدید برای شرکت های بزرگتر در میان پایگاه مشتریان Filevine من، ترین باشد. نمی دانم برای شرکت های کوچکتر من، است یا خیر.

در اعلام ادغام، Filevine به هزینه NetSuite اشاره نکرد، اما درک من این است که این یک نرم افزار حسابداری ممتاز است که دارای قیمتی عالی است.

در هوش مصنوعی صعودی کنید

در افتتاحیه کنفرانس، مدیر عامل Filevine رایان اندرسون هنگامی که او پیش بینی کرد: “هوش مصنوعی جایگزین وکلا خواهد شد…”

اما بعد این جمله را تمام کرد، «…،، که نمی توانند با آن سازگار شوند».

او گفت که Filevine “در زمینه هوش مصنوعی صعودی” است، اما نه به ،وان یک محصول مستقل، بلکه به ،وان جزئی از یک پلتفرم چند وجهی.

او گفت که برنامه Filevine ساخت هوش مصنوعی در سراسر پلتفرم خود است.

“هوش مصنوعی جایگزین شما نمی شود، زیرا Filevine به شما کمک می کند تا سازگار شوید.”


منبع: https://www.lawnext.com/2023/02/filevine-unveils-ai-driven-immigration-forms-accounting-integration-with-oracle-netsuite-and-a-broad-vision-for-ai.html