IRC § 280E هدفی برای اصلاحات قانونی کانابیس در سال 2023 است


آیا شاهد اصلاح مالیات در سال 2023 برای فروشندگان شاهدانه خواهیم بود؟ به طور خاص، آیا کنگره در نهایت در مورد درد ناشی از کد درآمد داخلی در 26 USC § 280E کاری انجام خواهد داد؟ (“IRC 28oE”.) شبیه یک شات طول، است، اما هرگز نمی د،د.

پس از تلاش های فراوان برای تصویب قانون بانکداری ایمن از طریق کنگره، می توانم بگویم که صنعت در جبهه فدرال کمی احساس ش،ت می کند. دموکرات ها دو سال کنترل داشتند تا قانون بانکداری ایمن را تصویب کنند و سیاست اساساً از اجرای آن جلوگیری کرد. من در پانل‌هایی با بسیاری از کارشناسان حضور داشته‌ام که به درستی این موضع را دارند که راه رسیدن به قانونی‌سازی فدرال از طریق یک روند قانونی مقطعی است. از بین بردن ممنوعیت یک اصلاحات قانونی در یک زمان. از این رو، SAFE Banking بسیار منطقی بود.

اکنون که این صنعت مرده و از بین رفته است (در حال حاضر)، صنعت ممکن است کمی امیدوار باشد که نانسی میس، نماینده جمهوریخواه مجلس نمایندگان با برخی از قو،ن مربوط به شاهدانه دوباره بازگشته است. او با قانون اصلاحات ایالات متحده شروع کرد (که به جایی نرسیده است)، اما اکنون به دنبال بزرگترین مشکل صنعت در کنار بانکداری است: مالیات بر درآمد فدرال حشیش. به طور خاص، کاربرد IRC 280E. حتی اگر لایحه نماینده میس هرگز تصویب نشود، خوشحالم که او به مبارزه ادامه می دهد و اکنون در برابر IRC 280E.

IRC 280E برای صنعت حشیش ویرانگر است

سردردهای بانکی همراه با اثر IRC 280E باعث یک قتل صنعت می شود. مسلماً IRC 280E بدتر از مشکل بانکی است زیرا مشاغل حشیش حداقل می توانند به FinCEN 2014 تکیه کنند. دستورالعمل ها و مؤسسات مالی که آنها را دنبال می کنند تا حساب های تجاری پایه را در ا،ر حوزه های قضایی ایجاد کنند.

IRC 280E فراهم می کند:

در صورتی که این تجارت یا تجارت (یا فعالیت هایی که چنین تجارت یا تجارتی را شامل می شود) شامل قاچاق مواد کنترل شده (در این مفهوم) باشد، هیچ ،ر یا اعتباری برای هر مبلغی که در طول سال مشمول مالیات پرداخت شده یا متحمل شده است مجاز نیست. از ج، I و II قانون مواد کنترل شده) که توسط قانون فدرال یا قانون هر ایالتی که چنین تجارت یا تجارتی در آن انجام می شود ممنوع است.

IRC 280E در سال 1982 توسط کنگره در پاسخ به یک تصویب شد مورد دادگاه مالیاتی حکم داد که مالیات دهندگان می توانند هزینه های مربوط به فروش کوکائین، آمفتامین و حشیش را ،ر کنند. هزینه های قابل ،ر شامل هزینه های بسته بندی، سفر و حتی ترازوهای مورد استفاده برای وزن ، مواد غیرقانونی بود. از آنجایی که حشیش یک ماده کنترل شده بر اساس برنامه I است، IRS از IRC 280E استفاده کرده است تا مشاغل حشیش را از ،ر هزینه های عادی و ضروری تجاری خود منع کند. نتیجه این است که شرکت های شاهدانه با نرخ مالیات فدرال بسیار بالاتری نسبت به شرکت های مشابه در سایر صنایع روبرو هستند. نظرات متفاوتی در مورد سطح نرخ های مالیاتی اعمال شده بر شرکت های ماری جوانا وجود دارد 40% به 70% به اندازه 90% – همه آنها بالاتر از نرخ استاندارد مالیات شرکتی است که توسط ا،ر مشاغل دیگر در ایالات متحده پرداخت می شود.

تاثیر IRC 280E

نتیجه IRC 280E این است که هزینه های ،ب و کار عادی مانند اجاره، تبلیغاتو حقوق کارمندان درآمد مشمول مالیات شاهدانه را کاهش نمی دهد مگر اینکه بتوان آن را به هزینه های کالاهای فروخته شده (COGS) اختصاص داد. برای پرورش دهندگان شاهدانه، COGS معمولاً شامل هزینه هایی است که مستقیماً به تولید گیاهان مربوط می شود، مانند بذر، برق و نیروی کار که برای رشد و آماده سازی گل ها برای فروش انجام می شود. برای داروخانه ها و توزیع کنندگان حشیش، COGS بسیار محدودتر است و به طور کلی فقط مبلغی را که برای محصولات حشیش می فروشند به اضافه چند تخصیص اضافی را شامل می شود.

در سال‌های اخیر، IRS دسترسی خود را به صنعت افزایش داده است تا از انطباق با IRC 280E اطمینان حاصل کند. حتی یک “صنعت شاهدانه” صفحه در وب سایت خود با صنعت سوالات متداول. خوب است که IRS عموماً مایل به آموزش مشاغل حشیش است، اما تأثیر منفی کلی IRC 280E را تغییر نمی دهد. و دادگاه های فدرال بارها و بارها نشان داده اند که تمایلی به تغییر IRC 280E ندارند و این وظیفه کنگره است که این کار را انجام دهد.

صورتحساب IRC 280E میس

در 30 دسامبر 2022، نماینده میس لایحه IRC 280E خود را درست قبل از پایان جلسه کنگره در سال 2022 ثبت کرد. در نتیجه آنطور که نوشته شده جلو نمی رود، بنابراین او باید برای سال 2023 مجدداً آن را بایگ، کند. من نتوانستم کل متن لایحه پیشنهادی را پیدا کنم، اما خلاصه آن را پیدا کردم. متن بیان می‌کند که «به منظور اصلاح قانون درآمد داخلی سال 1986 به منظور اجازه ،ر و اعتبارات مربوط به مخارج مربوط به فروش ماری جوانا که مطابق با قو،ن ایالتی انجام می‌شود، عمل می‌کند».

آیا این یکی خواهد بود؟

به اندازه کافی ساده به نظر می رسد، درست است؟ خوب، دلیلی وجود دارد که چرا IRC 280E هرگز برای سازگاری با صنعت شاهدانه اصلاح نشده است. و این به این دلیل است که چنین اصلاحیه ای می تواند خسارت جانبی قابل توجهی برای مالیات های مربوط به فعالیت های غیرقانونی پیرامون داروهای ج، I و II داشته باشد. بعلاوه، من شک دارم که IRS و ،ت فدرال آنقدر مشتاق باشند که از درآمدهای بادآورده عظیم ارائه شده توسط IRC 280E صرف نظر کنند، بدون اینکه در ابتدا قانونی سازی کامل فدرال انجام شود.

البته، با زب، که به درستی طراحی شده است و تا زم، که اجرای قانون بتواند کار خود را با IRS انجام دهد، معجزه می تواند اتفاق بیفتد. احساسات عمومی احتمالاً از چنین اقدامی حمایت می کند تا اطمینان حاصل شود که آزمایش های دموکراتیک ،تی بدون ورش،تگی شرکت های شاهدانه ادامه می یابد. اما بعید است به نظر من. با این حال، اگر و زم، که نماینده میس این لایحه را مجدداً ارائه کند، من مطمئن هستم که آن را تجزیه و تحلیل خواهم کرد و در مورد آن وبلاگ خواهم داشت.


منبع: https://harrisbricken.com/cannalawblog/irc-%C2%A7-280e-is-a-target-for-cannabis-legal-reform-in-2023/